Pomáhat můžete i Vy

Dovolujeme si Vás požádat o pomoc a spolupráci při pomoci lidem ve válečné oblasti.
Jsme nezisková organizace Humanitární pomoc Ukrajině, z.s., která pracuje na poli humanitární pomoci od roku 2015, převážně ve válečné oblasti na východě Ukrajiny.

Nezisková organizace ve spolupráci s orgány státní správy na Ukrajině i dobrovolníky zajišťuje pomoc a podporu obyvatelům v přifrontových městech a obcích.

V současné době probíhá několik projektů pomoci:

  • pomoc dětem v základních školách v přifrontových městech a obcích (sbírka na školní potřeby v celkové výši 45.000 Kč)
  • pomoc pro vojenskou nemocnici (získávání zdravotnického materiálu)
  • zimní pomoc pro obyvatele v přifrontových městech a obcích

Prosím o jakoukoliv formu podpory, materiální nebo finanční. Na finanční dary můžeme vystavit potvrzení pro odpočet z daňového základu. Humanitární krize v části Donbasu stále trvá i přes nové dohody o příměří. Lidé se bez pomoci neobejdou. Do pomoci lidem na Ukrajině se mohou zapojit i zaměstnanci vaší společnosti, a to jakoukoli formou.

Veškeré aktivity neziskové organizace Humanitární pomoc Ukrajině, z. s. a CENTRA humanitární pomoci Ukrajině v Praze jsou podporovány velvyslanectvím Ukrajiny v České republice nebo ve spolupráci s orgány státní správy v Ukrajině.

Máte-li jakékoliv dotazy k humanitární pomoci Ukrajině, nebo k tomu jak funguje CENTRUM humanitární pomoci Ukrajině v Praze, rád Vám veškeré otázky zodpovím.

Nakupujte a přispívejte

Nakupujete online? Skvělá zpráva 🙂 Nakupujte jako obvykle v normálních cenách uvedených v eshopu. Tentokrát s rozdílem, že Vašim nákupem přispějete naší organizaci a neutratíte ani korunu navíc. Děkujeme.